• Oznam č. 1.

Dňa 31. 01. 2024 /v stredu/ sa uskutoční Pyžamová párty. Žiaci si prinesú pyžamá, prípadne obľúbenú plyšovú hračku, alebo vankúšik. Školskú tašku si neberieme, iba vak s vodou 😊

Oznam č. 2.

Dňa 14. 02. 2024 /v stredu/ sa uskutoční Karneval. Školskú tašku si neberieme, iba vak s vodou 😊

Oznam č. 3.

Dňa 07. 03. 2024 /vo štvrtok/ sa uskutoční recitačná súťaž Hviezdoslavov Kubín. Prosíme žiakov, aby sa naučili ľubovoľnú báseň/poéziu/, alebo úryvok z textu /prózu/. Tešíme sa na Váš prednes!

Oznam č. 4.

Jarné prázdniny budú v dňoch 26. 02. – 01. 03. 2024. Nástup do školy je v pondelok 04. 03. 2024.

• Oznam

• Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022 sa uskutoční dňa 02. 09. 2021 /vo štvrtok/ o 9:00 hodine v budove Základnej školy v Sirníku. Tešíme sa na Vás!

• Oznam pre žiakov a rodičov

• Na základe vyhodnotenej epidemiologickej situácie v našom okrese a po rozhodnutí zriaďovateľa školy, prezenčné vyučovanie v našej škole od 15. 03. 2021 nebude pokračovať. Žiaci sa budú vzdelávať dištančne.

Ak sa zlepší situácia v okrese a bude možné školu otvoriť, budeme Vás informovať o ďalšom postupe pri otváraní školy cez našu webovú stránku.

Ďakujeme za pochopenie.

• Vážení rodičia, milí žiaci

V dňoch od 22. 02. - 26. 02. 2021 budú mať žiaci Jarné prázdniny.

Už sme sa dlho nevideli. Pošlite na email kalanova@trenet.sk jednu fotku, ako sa cez prázdniny učíte alebo hráte, aby sme vytvorili spoločný prázdninový fotoalbum.

Prajeme Vám všetkým príjemný oddych!

• Milé deti, vážení rodičia!

• Zápis detí do školského roka 2020/2021 sa uskutoční  17. 04. 2020 (v piatok) o 10. 00 hod. v miestnej Základnej škole v Sirníku.

K zápisu je potrebné doniesť rodný list dieťaťa.

Prosíme rodičov, aby sa zápisu zúčastnili výnimočne bez dieťaťa, nakoľko je to nariadenie Ministerstva školstva SR, kvôli pandémii koronavírusu.

Tešíme na Vás.

• Domáce úlohy

• Škola je momentálne zatvorená z dôvodu zníženia rizika šírenia vírusu, ale vyučovanie nekončí. Deti si zoznam učiva nájdu na stránke školy v záložke Domáce úlohy.
          Na stránke sa nachádzajú úlohy rozdelené podľa ročníkov. Zoznam sa bude postupne dopĺňať o nové úlohy a zaujímavé odkazy, prípadne doplnkové učivo.